STUDIO MASOWANIA

NASZ ZESPÓŁ

ANIA

Jestem dyplomowaną masażystką oraz licencjonowaną rehabilitantką. Masaż to nie tylko mój zawód – to moja pasja, której poświęcam się od 2007 roku. Swoje doświadczenie zdobyłam m.in. na praktykach w trakcie studiów, pracując w przychodni specjalistycznej, zajmując się masażami leczniczymi czy fizykoterapią. Byłam też masażystką w gabinecie odnowy biologicznej. Obecnie od 2011 roku prowadzę własną działalność . Ciągle poszerzając swoją wiedzę. Zapraszam do skorzystania z moich usług. Każdego klienta traktuję indywidualnie w zależności od potrzeb.

MARTA

Młoda, ambitna, pełna energii i poczucia humoru.
Marta jest dyplomowaną masażystką i cały czas się rozwija.
Co mówi sama o sobie?
Bardzo lubię pracę z ludźmi. Interesuję mnie działanie ludzkiego organizmu i wszelkiego rodzaju związane z nim dysfunkcję. W pracy uważnie słucham swoich pacjentów i podchodzę do każdego z nich indywidualnie. Moją domeną są masaże lecznicze, terapia punktów spustowych oraz liftingujący masaż twarzy kobido
Myślę, że każdy kto trafi w moje ręce będzie usatysfakcjonowany 🙂.

MALWINA

Moja przygoda z masażem rozpoczęła się
w roku 2017 i przerodziła w pasję.
Oprócz dwuletniej szkoły masażu, ukończyłam również różne kursy jemu poświęcone . Najczęściej wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne i sportowe. Interesują mnie również masaże orientalne – ajurweda, masaż balijski oraz lomi-lomi.
Na co dzień współpracuję z Kobiecym Klubem Sportowym w Zabrzu. Piłka nożna jest również moją pasją, stąd masaż sportowy jest jednym z moich ulubionych. Podczas zabiegów chętnie korzystam z zalet bańki chińskiej, która świetnie niweluje napięcie mięśniowe oraz poprawia trofikę skóry. Wierzę że indywidualne podejście do każdego klienta przynosi najlepsze efekty .

MAGDA

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Zawsze chciałam pracować z ludźmi i dla ludzi, dlatego wybrałam drogę masażu. Uważam, że człowiek uczy się całe życie, więc chcę się rozwijać i pozyskiwać nowe umiejętności. Swoje doświadczenie zdobyłam na praktykach podczas edukacji na uczelni, ukończyłam również kurs masażu klasycznego oraz bańką chińską. Moją domeną jest hinduski masaż głowy oraz transbukalny masaż twarzy. Jestem duszą towarzystwa, a dobry humor to moje drugie imię. Prywatnie miłośniczka książek i dobrej kawy :).

.