STUDIO MASOWANIA

NASZ ZESPÓŁ

ANIA

Jestem dyplomowaną masażystką oraz licencjonowaną rehabilitantką. Masaż to nie tylko mój zawód – to moja pasja, której poświęcam się od 2007 roku. Swoje doświadczenie zdobyłam m.in. na praktykach w trakcie studiów, pracując w przychodni specjalistycznej, zajmując się masażami leczniczymi czy fizykoterapią. Byłam też masażystką w gabinecie odnowy biologicznej. Obecnie od 2011 roku prowadzę własną działalność . Ciągle poszerzając swoją wiedzę różnymi kursami. Zachęcam do skorzystania z moich usług. Każdego klienta traktuję indywidualnie w zależności od potrzeb.

MARTA

Młoda, ambitna, pełna energii i poczucia humoru. Marta jest dyplomowaną masażystką i cały czas się rozwija. Co mówi sama o sobie? Bardzo lubię pracę z ludźmi. Interesuję mnie działanie ludzkiego organizmu i wszelkiego rodzaju związane z nim dysfunkcję. W pracy uważnie słucham swoich pacjentów i podchodzę do każdego z nich indywidualnie. Moją domeną są wszelkie masaże relaksacyjne oraz lecznicze. Myślę, że każdy kto trafi w moje ręce będzie usatysfakcjonowany 🙂.

MALWINA

Moja przygoda z masażem rozpoczęła się
5 lat temu i przerodziła w pasję.
Oprócz dwuletniej szkoły masażu, ukończyłam również różne kursy jemu poświęcone . Najczęściej wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne i sportowe, które mają szerokie spektrum działania.
Na co dzień współpracuję z Kobiecym Klubem Sportowym w Zabrzu. Piłka nożna jest moją pasją, stąd masaż sportowy jest jednym z moich ulubionych. Podczas zabiegów chętnie korzystam z zalet bańki chińskiej, która świetnie niweluje napięcie mięśniowe oraz poprawia trofikę skóry. Wierzę że indywidualne podejście do każdego klienta przynosi najlepsze efekty .

MAGDA

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Zawsze chciałam pracować z ludźmi i dla ludzi, dlatego wybrałam drogę masażu. Uważam, że człowiek uczy się całe życie, więc chcę się rozwijać i pozyskiwać nowe umiejętności. Swoje doświadczenie zdobyłam na praktykach podczas edukacji na uczelni, ukończyłam również kurs masażu klasycznego oraz bańką chińską. Jestem duszą towarzystwa, a dobry humor to moje drugie imię. Prywatnie miłośniczka książek i dobrej kawy :).

.