STUDIO MASOWANIA

NASZ ZESPÓŁ

ANIA

Jestem dyplomowaną masażystką oraz licencjonowaną rehabilitantką. Masaż to nie tylko mój zawód – to moja pasja, której poświęcam się od ponad 11 lat. Swoje doświadczenie zdobyłam m.in. na praktykach w trakcie studiów, pracując w przychodni specjalistycznej, zajmując się masażami leczniczymi czy fizykoterapią. Byłam też masażystką w gabinecie odnowy biologicznej. Obecnie od 2011 roku prowadzę własną działalność . Ciągle poszerzając swoją wiedzę różnymi kursami. Zachęcam do skorzystania z moich usług. Każdego klienta traktuję indywidualnie w zależności od potrzeb.

DYPLOMY I CERTYFIKATY

MARTA

Młoda, ambitna, pełna energii i poczucia humoru.
Marta jest dyplomowaną masażystką i cały czas się rozwija.
Co mówi sama o sobie?
Bardzo lubię pracę z ludźmi. Interesuję mnie działanie ludzkiego organizmu i wszelkiego rodzaju związane z nim dysfunkcję. W pracy uważnie słucham swoich pacjentów i podchodzę do każdego z nich indywidualnie. Moją domeną są wszelkie masaże relaksacyjne oraz lecznicze.
Myślę, że każdy kto trafi w moje ręce będzie usatysfakcjonowany 🙂.

.

ELA

Jestem absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – Wydział Rehabilitacji Ruchowej.
Moje zainteresowania zawodowe koncentruję przede wszystkim wokół Medycyny Chińskiej, tematyki systemu mięśniowo – powięziowego oraz szeroko pojętej pracy z ciałem ludzkim.
W codziennej praktyce zawodowej skupiam się głównie na pomocy Pacjentom borykającym się z różnego rodzaju bólami oraz ograniczeniami ruchowymi.
Obecnie prowadzę własną działalność w „Medella” Rehabilitacja Medyczna jako fizjoterapeuta.

.